Mehmet Erdal Alpaslan'ın kulüp yönetimine istifasını sunmasının ardından teknik direktörlük koltuğuna İsmail Cem Cambaz getirildi. Cem Cambaz'ın yardımcısı Bahri Kurt, kaleci antrenörü ise Mehmet Sabri Yıldıran oldu.

Cambaz, "Kulüp yöneticilerimizin ve taraftarımızın güvenini boşa çıkartmayacağız. Takımımızı beklenen ve özlenen sıralara yükseltmek için var gücümüzle çalışıp, taraftarımıza güzel bir futbol izleteceğimize inanıyorum" dedi.

Kulüp Başkanı Nizamettin Arslan ise "Mehmet Erdal Alpaslan hocamıza teşekkür ediyorum. İsmail Cem Cambaz hocamıza da oldukça güveniyoruz". dedi. Ligin başında iddialı bir takım kurduklarını ifade eden Arslan, "İstediğimiz sonuçları alamadık belki ama bu durumun en kısa zamanda düzeleceğine inanıyorum" dedi.

Yorumlar

1
nazmi çiçek 16:36 05 Kas 2017

SAYIN KLÜP BAŞKANIMIZ NİZAMETTİN ARSLAN BEYİ VE TEKNİK HEYETİ TEBRİK EDİYORUM..SON DÖRT HAFTADIR TAKIMDA MÜTHİŞ İLERLEME VAR TAKIMIN DAHA İYİ YERLERE İKİNCİ LİGE CIKACAĞINDAN ŞÜPHEM YOK..MAÇLARINI İNTERNETTEN TAKİP EDİYORUM..TEBRİKLER SULTANBEYLİ BELEDİYE SPORUMUZ.