3.lig 3.grupta mücadele eden yeşil-beyazlı ekip ara transfer döneminde 6 yeni futbolcu ile anlaştı. Kulüp binasında yöneticilerle bir araya gelen transferler kendilerini Sultanbeyli Belediyespor'a bağlayan sözleşmeye imza attılar.

GÖLET'TE İLK ANTRENMAN 
Antalya kampının ardından 2 gün izin yapan futbolcular, Gölet Tesisleri'nde ilk antrenmanına çıktı. Alışma sürecini hızlıca atlatan transferler takım arkadaşlarıyla oldukça uyumlu bir görüntü çizdi. 

Sultanbeyli Belediyespor kulüp Başkanı Nizamettin Arslan, yeni transferlerle ilgili olarak, sezon başında kurduğumuz iddialı takımı daha da güçlendirmek adına takımımıza yeni arkadaşlar kazandırdık. Hızlı bir şekilde yeni arkadaşlarımızın takımımıza adapte olmasını sağladık. İlk yarıdan daha iyi bir performansla ikinci yarıya başlayacağız. Bu sene inşallah hak ettiğimiz başarıyı elde edeceğiz. Tabi biz alt yapıdan futbolcularda kazandırmaya devam ediyoruz. Alt yapıdan takımımıza kazandırdığımız Salih Gevençli'nin ardından, Metehan Coşkun'u da takımımıza dahil ettik” dedi.

 

Yorumlar

0