TFF 3. lig 3. grupta üst sıralarda bulunan Sultanbeyli Belediyespor son dönemde kazandığı maçların ardından adından sıkça söz ettirmeye başladı. Son haftalardaki maçlarda güzel oyunuyla kazanan ve taraflı tarafsız herkesin desteğini arkasına alan yeşil-beyazlılar, haftasonu oynayacağı Büyükçekmece Tepecikspor hazırlıklarına devam ediyor.  

TAKIMIMIZA DESTEK ZİYARETİ 
Sultanbeyli Belediye Başkanı ve Kulübümüzün Onursal Başkanı Hüseyin Keskin, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç, CHP İlçe Başkanı Murat Kantekin, MHP İlçe Başkanı Abdullah Çınar, Saadet Partisi İlçe Başkanı Fettullah Bülbül ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Abdurrahman Açıkgöz, Sultanbeyli Belediyespor kulüp binasında yöneticiler, teknik heyet ve takımımızla bir araya geldi. Toplantıda konuşan Keskin, takımımızın son dönemde yakaladığı başarıdan oldukça memnun olduğunu belirterek, "Sizleri geçen hafta taraftarlarımızla birlikte izledim, mücadelenizden ötürü tebrik ederim. İnanıyorum ki kalan haftalarda da aynı motivasyon ve inançla hedeflenen başarıya ulaşacaksınız." dedi. 

Toplantıya katılan ve sırasıyla söz alan parti ilçe başkanları, söz konusu Sultanbeyli olduğunda tüm fikir ve görüş ayrılıklarını bir kenara bırakarak ortak bir payda da buluştuklarını ifade ettiler. Sultanbeyli Belediyespor'a güvendiklerini ve bu kararlılıkla  Belediyespor'un 2.lige çıkacağına çok inandıklarını belirttiler.

Yorumlar

0